USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Samba Itaborai Itaborai Samba Itaboraí Itaboraí Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Samba Itaboraí Itaboraí Samba Itaboraí Itaboraí Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Samba Itaborai Ξενοδοχείο

ex. Ibis Rio De Janeiro Itaborai

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-30
2026-08-31

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

94

Samba Itaborai Ξενοδοχείο 3*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο

Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Samba Itaborai Ξενοδοχείο 3 αστέρων παρέχει 140 δωμάτια.

Shopping Mix Infovitec απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο και Heloisa Alberto Torres Cultural House είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Η περιοχή περιλαμβάνει θρησκευτικά αξιοθέατα όπως Paroquia e Igreja Matriz de Sao Joao Batista (2,1 χλμ. ) Και ICNV Itaborai (2,2 χλμ. ). Η περιοχή είναι γνωστή για εκπαιδευτικά μέρη, όπως FACNEC - Faculdade Cenecista de Itaborai, που απέχει περίπου 2,3 χλμ. από το Samba Itaborai Ξενοδοχείο.

Τα δωμάτια σ' αυτό το ξενοδοχείο διαθέτουν Wi-Fi και τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο για την άνεσή σας. Υπάρχουν επίσης ιδιωτικά μπάνια.

Σ' αυτό το κατάλυμα μπορείτε να απολαύσετε πρωϊνό σε μπουφέ. Το εστιατόριο αλακάρτ αυτού του γραφικού ξενοδοχείου προσφέρει μεσημεριανό. Το εστιατόριο του άνετου Samba Itaborai Ξενοδοχείο διαθέτει μενού με πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας. Στις εγκαταστάσεις λειτουργεί lounge μπαρ. Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το Cantinho Da Camara ή να φάτε στο Espaco Grill, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

  • Αεροδρόμια
  • Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο
    51 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • Ανελκυστήρας
  • Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Μπάνιο για άτομα με ειδικές ανάγκες

Γεύματα και ποτά

  • Εστιατόριο

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:00
Check-out: έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο;

    Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • 🚗

    Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο συμπαθητικό Samba Itaborai Ξενοδοχείο;

    Το συμπαθητικό Samba Itaborai Ξενοδοχείο παρέχει ιδιωτική στάθμευση.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο;

    Οι τιμές στο τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο ξεκινούν από 32$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;

    Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια και Απλό δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.
  • Τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο διαθέτει δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις, πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και μπάνια για ΑμεΑ. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.
  • Τι πισίνα διαθέτει τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο;

    Υπάρχει πισίνα σε τo Samba Itaborai Ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-30
2026-08-31

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Samba Itaborai Ξενοδοχείο, Βραζιλία

Avenida 22 De Maio, 3126, Itaboraí, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved